دسته‌بندی نشده

کلاس زبان پارسا شیراز

کلاس زبان پارسا شیراز

کلاس زبان پارسا شیراز

در ادامه معرفی آموزشگاه های مختلف در شیرازیاب ،در این مقاله  ابتدا به اختصار در رابطه با آزمون آیلتس صحبت خواهیم کرد.سپس به معرفی کلاس زبان پارسا شیراز میپردازیم.با ما همراه شوید.

آزمون آیلتس

آزمون آیلتس (به انگلیسی: IELTS) برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای نظام بین‌المللی ارزش‌یابی زبان انگلیسی است. این آزمون یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در سراسر دنیا برگزار میشود.

آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر هم ردیف با آزمون آمریکایی تافل قرار می‌گیرد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

اعتبار بین المللی آزمون آیلتس

IELTS یا International English Language Testing System یک امتحان زبان انگلیسی است که از اعتباری بین‌المللی برخوردار است. این امتحان معیاری است جهت سنجش سطح دانش زبان انگلیسی افرادی که مایل هستند در کشورهای انگلیسی زبان درس خوانده و کار کنند و یا به آن کشورها مهاجرت کنند.

امتحان IELTS با همکاری مشترک دانشگاه کمبریج، کنسولگری انگلستان و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود. این امتحان از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی افراد تبعیت میکند و چهار بخش Writing،Reading،Listening و Speaking را مورد ارزیابی قرار میدهد. بسیاری از دانشگاه ها در کشورهای مختلفی مانند کانادا، انگلستان، استرالیا، نیوزلند و آمریکا امتحان آیلتس را به رسمیت می‌شناسند. همچنین جهت مهاجرت به کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند، داشتن مدرک IELTS الزامی می باشد. این امتحان در بیشتر از ۲۷۰ مرکز امتحانی واقع در ۱۱۰ کشور مختلف دنیا برگزار میشود و موسسه زبان پارسا (تاسیس 1380) افتخار برگزاری آزمون ماک آیلتس را در شیراز دارد . داوطلبان در امتحان IELTS به بخش وسیعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند. نمرهٔ هر بخش از امتحان بین صفر تا ۹ است. نمرهٔ کلی امتحان با معدل گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه می‌شود. در کارنامه IELTS، علاوه بر نمره کلی، نمره هر بخش بصورت جداگانه نیز درج میگردد.

هر دانشگاه برای پذیرش متقاضیان حداقل نمره‌ای را معین می‌کند و اکثر آنها حداقل نمره کلی ۶٫۵ را نیاز دارند. بصورتی که نمره هر بخش هم از ۶ کمتر نباشد (البته این قاعده کلی است و ممکن است هر دانشگاه شرایط خاص خود را داشته باشد). به طور مثال، برای اینکه حداکثر امتیاز زبان انگلیسی را جهت مهاجرت به کانادا بدست آورید، باید در هر چهار قسمت امتحان آیلتس حداقل نمره ۷ بگیرید.

آموزشگاه زبان پارسا در شیراز

اجزای آزمون آیلتس

نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود. البته نمرهٔ قبولی برای این آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی میگردد. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح ۷ را پذیرا هستند.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیداری (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و مکالمه (Speaking) تشکیل شده‌است. در بین قسمت های مختلف امتحان وقت استراحتی وجود ندارد. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و جنرال است که گونه آکادمیک برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز است.

زمان بندی اجزای آزمون آیلتس
Academic Reading: 60 min.

Academic Writing: 60 min.

Listening: 40 min.

Speaking: 11 – 14 min.

General Training Reading: 60 min.

General Training Writing: 60 min.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: کلاس زبان پارسا شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلموسسه زبان پارسا شیراز

آکادمی زبان پارسا در سال 1380 با رویکرد ارتقا سطح علمی جامعه در زمینه زبانهای خارجی شروع به کار کرد و با سابقه ی درخشان در برگزاری کلاس زبان انگلیسی ، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، اسپانیایی، نروژی ، روسی، چینی، ژاپنی ، عربی و سوئدی با جدیدترین متد رایج در هر زبان فعالیت کرده است.

برگزار کننده دوره های تخصصی تربیت مدرس زبانهای مختلف و دورههای خاص:

English, German, French ,IELTS & TOEFL

ازافرادی که بعد از گذراندن هر کدام از این دورهها و کسب امتیازات لازم در جلسات تدریس آزمایشی پایان دوره مایل به تدریس در آکادمی زبان پارسا باشند دعوت به همکاری میشود.

 

آدرس موسسه زبان پارسا شیراز

شیراز – بلوار شهید بهشتی ( حدفاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه بنفشه) – آموزشگاه زبان پارسا

موسسه زبان پارسا شیراز تلفن

نشانی ایمیل info@parsa-li.ir
تلفن تماس 32357641–071

 

در شیرازیاب بیشتر بخوانید:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *