دسته‌بندی نشده

کلینیک دامپزشکی پارس وت

کلینیک وت

کلینیک دامپزشکی پارس وت

درود و احترام به شیرازیابی های عزیز، در این پست به معرفی کلینیک دامپزشکی پارس وت می پردازیم،

کلینیک دامپزشکی پارس وت در سال ؟؟؟؟ تاسیس شد. این کلینیک با مدیریت آقای دکتر بازیابی با دو شعبه در شهر شیراز و یک شعبه در کیش فعالیت می کند. و اولین جراحی مغز در ایران توسط تیم مجرب و متخصص این کلینیک (جراحی بطن روی کلتکس مغز خروج گلوله از سر گربه) انجام شده است و عضو انجمن دیابت حیوانات خانگی است؛ این کلینیک دارای

بخش های داخلی : برای معاینات عمومی (چشم، گوش، دهان و دندان ها و مجاری تنفسی، ریه ها، اندام ها حرکتی و پنجه ها، قلب، شکم، اندام های تناسلی، پوست و مو)  و تخصصی بیماریهای داخلی تمامی حیوانات خانگی، پرندگان زینتی و حیوانات خاص (اگزوتیک) ، معاینات دوره ای  (۳ ماه یکبار)، معاینات تخصصی قلب و چشم، واکسیناسیون، کاشت میکروچیپ، انگل تراپی (انواع انگل های روده ای، بافت های داخلی و …)، نمونه برداری، معاینات تخصصی پرندگان، صدور شناسنامه و انواع گواهی (سلامت و خروج از کشور)، معاینه و تشخیص بیماری های پوست، عفونی، خونی، خدمات اتوسکوپی، افتالموسکوپی، لارنگوسکوپی، الکتروکاردیوگرافی، لاپاراسکوپی، تست قند خون و … انجام می شود.

بخش تخصصی جراحی: جراحی ارتوپدی و ستون مهره(دیسک بین مهره ای و جابه جایی مهره ها، شکستگی های استخوان های بلند و پهن، پین گذاری و پلیت گذاری)، جراحی مغز و جراحی های زیبایی (فک و دهان)، جراحی های بافت نرم (برداشت تومور،سزارین، عقیم سازی نر و ماده، جراحی های چشم از قرنیه تا شبکیه از زخم های ساده تا پارگی های پیچیده، جراحی های نوین گلوکوم و آب مروارید، جراحی های پلک، پیوند مجاری بزاقی و … ) 

بخش آزمایشگاه: انواع آزمایش های خون (CBC)، تشخیصی بیوشیمیایی خون (ادرار، باکتری شناسی، انگل شناسی، قارچ شناسی، اندازه گیری های قند خون و …) هماتولوژی، کیلینیکال پاتولوژی تخصصی، میکروبیولوژی، سرولوژی و هورمون، تست غربالگری سالانه و … انجام می شود.

بخش رادیولوژی : رادیولوژی اینترویشن (interovation )، رادیوگرافی های رنگی و ساده، سونوگرافی با پروبهای رکتال و میکرو و رادیولوژی ( اندام های داخلی و شکستگی ها و ) زیر نظر متخصصین دامپزشک رادیولوژیست و سونوگراف انجام می شود.

بخش سرطان شناسی و شیمی درمانی: سرطان شناسی دامپزشکی مجموعه پارس وت از روند تشخیصی و درمان انواع سرطان در انسان پیروی می کند.   

بخش گرومینگ (اصلاح و پیرایش)، اورژانس، مشاوره و تربیت، آموزش از دیگر بخش های این کلینیک می باشد.

ویژگی‌های خاص کلینیک دامپزشکی پارس وت

رادیولوژی اینترویشن (رادیولوژی مداخله ای) مداخله مینال ایزویزو و به طور مثال برای ستون فقرات شکسته با استفاده از پروستکوپی مداخله ای با رادیولوژی و با تکنیک IRبا ایجاد برش کوچک بر روی پوست، محل شکستگی expost شده و جراحی با خونریزی و عفونت و زمان بستری و ریسک کمتر انجام می شود. در این بخش از دستگاه هایی مانند فلوروسکوپی و رادیولوژی آنژیوگرافی، مایلوگرافی و … برای تشخیص درمان بیمار استفاده می شود.

این کلینیک مجهز به ویدئواندوسکوپ، مانتیتورینگ علایم حیاتی حین جراحی، مانیتورینگ قلبی و اخذ فشار خون، دستگاه بیهوشی استنشاقی، لامپ وود ، ویدئو اتوسکوپ، کیت های تشخیصی، افتالموسکوپ، پن اپتیک برای معاینات چشم، دستگاه های ICU ، مجهز به انکوباتور تنظیم کننده دمای بدن، اکسیژن ساز حرفه ای و … می باشد.

ساعات کار کلینیک

شعبه کیش: ۱۰:۳۰ تا ۱۳:۳۰ – ۱۷:۳۰ تا ۲۱:۳۰
شعبه شیراز: ۱۰:۳۰ تا ۱۳:۳۰ – ۱۷:۳۰ تا ۲۱:۳۰

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *