گل فروشی

گل فروشی اهواز پادادشهر

گل فروشی اهواز پادادشهر

گل فروشی اهواز پادادشهر

در این مقاله از سایت شیرازیاب ابتدا به معرفی 4 نوع گل محبوب و معنی هر یک میپردازیم سپس به معرفی گل فروشی اهواز پادادشهر خواهیم پرداخت.با ما همراه شوید.

انواع گل زیبا در جهان و معنی و نشانه هر کدام

۱. گل سرخ / گل رز (گل محمدی/ گل سوری)

گل رز یکی از محبوب‌ترین و دوست داشتنی‌ترین گل‌های زیبای تمام دوران است و معنی زیبای آن را تقریبا همه در سطوح مختلفی می‌دانند. گل‌های رز، با ترکیب ساقه‌های خاردار و غنچه‌های معطر، اغلب به عنوان نماد کامیابی، کمال و تکامل ارزش بسیاری دارد. رز یک گیاه سالپای است که بیش از ۱۰۰ گونه دارد. بعضی از آن‌ها گلبرگ‌هایی فشرده و نزدیک به هم دارند در حالی که بعضی دیگر برگ‌های از هم باز و گشاد دارند. گل رز مرسوم و شناخته شده در بین مردم، معمولا رنگ قرمز تیره و ساقه‌ای بلند و خاردار دارد. رزهای مختلف نماد چیزهای مختلفی هستند؛ رز زرد نماد دوستی، عشق به تکامل رسیده و شادمانی است در حالی که رز سفید نماد تقدس، پاکی، و صلح است. رز سرخ نماد عشق و علاقه‌ی جاویدان و رز صورتی نشانه‌ی شفا، بی‌گناهی و عشق اول است

۲. گل لاله

شکل لامپ‌گونه‌ی این گیاه سالپای آن را به نماد رستاخیز و عزم راسخ تبدیل کرده است. این گل زیبا در گروه لاله‌ها قرار می‌گیرد و ۱۰۹ نوع مختلف دارد. این گل ۶ گلبرگ دارد و این گلبرگ‌ها مشخصا از همدیگر جدا هستند. لاله‌ها در رنگ‌های مختلفی وجود دارند که عبارتند از قرمز، صورتی، زرد، نارنجی، و بنفش. گل لاله یکی از گل‌های نماد ۱۱ امین سالگرد ازدواج و نشانگر زیبایی و ظرافت است. لاله‌های زرد نماد شادمانی و لاله‌های سفید نشانگر بخشندگی هستند. لاله‌ی صورتی هم معنی وفاداری و لاله‌ی قرمز نماد عشق عمیق است. باور بر این است که مرکز مخملی سیاه رنگ گل لاله نشانه‌ی قلب یک فرد عاشق است.

۳. گل ارکیده

وقتی درباره‌ی زیباترین گل ها صحبت می‌کنیم، چگونه می‌توانیم از ارکیده‌ّها حرفی نزنیم؟ ارکیده‌ها گل‌هایی زیبا و با ظرافت هستند با حدود ۸۸۰ سرده و ۲۵۰.۰۰۰ گونه‌ی مختلف. آن‌ها با گلبرگ‌های هندسی شکل‌شان که به آن‌ها ظاهری حتی مطلوب‌تر و عجیب‌تر می‌بخشد؛ بیشتر شبیه یک ضد-گل به نظر می‌رسند. این گیاهان تزئینی بسیار خواستنی نشانه‌ی عشق، لوکس بودن، زیبایی و قدرت هستند و همچنین گل ۱۴امین سالگرد ازدواج به حساب می‌آیند. ارکیده‌ی صورتی نشان دهنده‌ی محبت خالص است در حالی که ارکیده‌ی گربه‌ای نماد دلربایی و فریبایی است. گل‌های ارکیده صورتی و سفید نیز می‌توانند به عنوان نشانه‌ای از همدردی تلقی شوند.

 

۴. گل آفتابگردان

گل‌های آفتابگردان اولین بار در آمریکای مرکزی و جنوبی پرورش داده شدند و ترکیبی منحصر به فرد از زیبایی و سودمندی هستند. آن‌ها با مقاصد تزئیناتی استفاده می‌شوند و برای تولید روغن و غذا نیز به کار گرفته می‌شوند. چهره‌های خندان گل‌های آفتابگردان نماد خورشید، گرما، شادمانی، ستایش، و طول عمر است. آن‌ها گل سومین سالگرد ازدواج و قطعا دوست‌ داشتنی‌ترین گل در بین تمام گل‌های زیبای جهان هستند.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: گل فروشی اهواز پادادشهر در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلگل فروشی های اهواز پادادشهر

گلفروشی قصرگل امید اهواز

نام مدیر: علیزاده

تلفن: 06135720971 / 06135720872

منطقه: پادادشهر

آدرس: اهواز – پادادشهر -نبش خیابان 17 شرقی

 

گلسرای اسپرینگ در پادادشهر اهواز

نام مدیر: علیزاده

تلفن: 06135510683

منطقه: پادادشهر

آدرس: اهواز، پادادشهر، بلوار جوادالائمه ، بین خیابان 13و 14 غربی

گل فروشی پادادشهر اهواز

تلفن: 06135536170

منطقه: پادادشهر

آدرس: اهواز، پادادشهر، خیابان دهم، جنب بانک شهر

لطفا در هنگام تماس بگویید،
آگهی را در سایت کار شما دیده اید.

نام مدیر: محمدی

تلفن: 06135543215

منطقه: پادادشهر

آدرس: اهواز، پادادشهر، فلکه جوادالائمه، جنب بانک صادرات

 

 

در شیرازیاب بیشتر بخوانید:

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *