آدرس و شماره تماس, خدمات

لیست آموزش مجازی شیراز

لیست آموزش مجازی شیراز

لیست آموزش مجازی شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست آموزش مجازی شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

آموزش مجازی شیراز

آموزشگاه مجازی به بخشی گفته می‌شود که در آن دوره‌های آموزش مجازی آنلاین ارائه می‌شود. آموزشگاه مجازی موقعیت فیزیکی ندارد و توسط برنامه‌های کامپیوتری ساخته می‌شود. در آموزشگاه مجازی دوره‌های کوتاه مدت برگزار می‌شود. اما در دانشگاه مجازی دانشجویان رشته‌های دانشگاهی را مطالعه می‌کنند.[۱]

آموزشگاه مجازی یکی از بخش‌های آموزش الکترونیکی است. در آموزش الکترونیکی محدودیت‌های زمانی و مکانی دیگر برای معلم (یاد دهنده) و شاگرد (یاد گیرنده) اهمیت ندارد بلکه در این سیستم آموزش هر فردی می‌تواند خود هم یاد دهنده باشد هم یادگیرنده. آموزش الکترونیک یا e-Learning توسط نرم‌افزارهای تحت وب به عنوان مدیریت سیستم آموزشی LMS و سیستم مدیریت محتوای آموزشی LCMS تولید و مدیریت می‌شود. از این موارد می‌توان به عنوان یک شیوه موفق به آموزش زبان به شیوه آنلاین اشاره داشت. در این روش با پشتیبانی یک راهبر خودآموزی صورت می‌پذیرد.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست آموزش مجازی شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلنشانی : شیراز، خیابان قصردشت، نبش خیابان قم آباد، ساختمان پردیس بین‌الملل دانشگاه شیراز
کد پستی : ۱۵۷۳۵-۷۱۹۵۶

دورنگار : ۰۷۱۳۶۲۶۹۱۳۴

تهران: خیابان انقلاب- ضلع شمالی غربی مترو دروازه دولت- کوچه شهید فرید کریمی- پلاک۱۰

مطالب بیشتر:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *